Сделать стартовой Сделать стартовой Добавить в Избранное Добавить в Избранное Обратная связь Обратная связь
Вт, 21.05.2024 בס"ד בס"ד

ГЛАВНАЯ Регистрация Вход
Вы вошли как "Гость"
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: musikman  
Форум » Аудио раздел » Азербайджанская Музыка » SURREAL - MƏN İNSANAM 2009
SURREAL - MƏN İNSANAM 2009
parviz_babaevДата: Вт, 20.07.2010, 7:51 PM | Сообщение # 1
Подполковник
Статус:
отсутствует

Surreal - rep qrupu, açıqlaması - surrealizm, fəlsəfələrin kökü ilə bağlıdır.

Surreal iki nəfərdən ibarət rep qrupudur. Elrock və Melaman. 2009-cu ildə yaradılan bu qrupun məqsədi, repin təkcə söyüşdən ibarət olmadığını insanlara çatdırmaq, yaşından, cinsindən, dinindən, irqindən asılı olmayaraq hər bir kəsdə repə maraq yaratmaqdır. Surreal adı altında yazılan ilk trek 2009-cu ildə "Soyuq Sətirlər" treki olmuşdur. Bu trek ilk albomun işlənməsinə təkanverici qüvvə olur. Bununla da albom üzərində çox ciddi işlər gedir.

09.09.09 Tarixində Surrealın ilk "Mən insanam" adlı albomu ilə birlikdə www.Surreal.az saytı işıq üzü görür. Əvvəlcədən saytlarda albomun işıq üzü görməsi barədə məlumatlar verilir. Və albomun adı hamıya maraqlı gəlir, hamı albom ilə maraqlanır. 1200 nüsxəlik albom satışla yox əldən ələ, saytlar vasitəsi ilə yayılır. Albomlar pulsuz paylanılır. Albom 18 trekdən ibarət olur.

Albom:

SURREAL - Mən İnsanam ! © 2оо9

tracklist:

1. Intro
2. Bir axşam
3. Körpə
4. Balaca sevgilim (nəq.: Mika)
5. Yox hörmətin
6. Skit
7. Küsgün
8. Zaman keçir
9. Mən İnsanam
10. Dərdlərin bəstəsi (nəq.: Mika)
11. Soyuq sətirlər
12. Skit
13. Təqdimat və etiraf
14. Sonluq
15. Çarəsiz
16. Sözə xitab verin
17. Biz
18. Outro

full albom olaraq yükləmək üçün!
http://www.boxca.com/fwpo7vuwsmh6/Surreal-Men_insanam(full_albom).zip.html

http://baku-kino.ucoz.ru/

Форум » Аудио раздел » Азербайджанская Музыка » SURREAL - MƏN İNSANAM 2009
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Narod.co.il Top 100 KavkazWeb Gougle.Ru Рейтинг Top on A-Z.az регистрация сайта в каталогах Rambler's Top100 Лучшие СайтыИзраиля Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки.