Сделать стартовой Сделать стартовой Добавить в Избранное Добавить в Избранное Обратная связь Обратная связь
Вт, 23.04.2024 בס"ד בס"ד

ГЛАВНАЯ Регистрация Вход
Вы вошли как "Гость"
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: parviz_babaev  
Форум » Раздел Парвиза Бабаева » Новости От Парвиза » Samira restoranlardan narazıdır
Samira restoranlardan narazıdır
parviz_babaevДата: Вс, 24.01.2010, 11:42 AM | Сообщение # 1
Подполковник
Статус:
отсутствует

Bir müddət öncə müğənni Samira yerli media mənsublarına şou-proqramlara getmək istəmədiyini bildirib. SİA-ya açıqlamasında bu məsələyə toxunan müğənni deyib ki,

“Elə məclislər olur ki, gedirsən, lakin qayıtdıqdan sonra peşman olursan. Çünki burada hər hansı bir xoşagəlməz hadisələr baş verir. Mən bunu şou-proqramlara aid etmirəm, toy məclislərində belə olur”.

Müğənni həmçinin restoranlarda olan qiymətlərə də toxunaraq narazlıq edib: “Restoranlarda müğənnilərə verilən qonorar qalxsa daha yaxşı olar, çünki mən mahnı alıram və bu mənə baha başa gəlir. Axı bu, çox xərc tələb edən bir işdir. Əvvəllər müğənnilər mahnı hazırlayarkən onların bütün xərclərini dövlət özü həll edirdi. Lakin indi belə deyil və bu da bizim üçün çox çətinlik yaradır. Müğənni hər gün eyni mahnını oxuya bilməz. Hər hansı bir mahnını ərsəyə gətirmək üçün nə qədər vəsait tələb olunur”.

http://baku-kino.ucoz.ru/

Форум » Раздел Парвиза Бабаева » Новости От Парвиза » Samira restoranlardan narazıdır
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Narod.co.il Top 100 KavkazWeb Gougle.Ru Рейтинг Top on A-Z.az регистрация сайта в каталогах Rambler's Top100 Лучшие СайтыИзраиля Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки.