Сделать стартовой Сделать стартовой Добавить в Избранное Добавить в Избранное Обратная связь Обратная связь
Пт, 19.04.2024 בס"ד בס"ד

ГЛАВНАЯ Регистрация Вход
Вы вошли как "Гость"
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: parviz_babaev  
Форум » Раздел Парвиза Бабаева » Новости От Парвиза » Natavan “Məndə cadu var”
Natavan “Məndə cadu var”
parviz_babaevДата: Вс, 24.01.2010, 11:35 AM | Сообщение # 1
Подполковник
Статус:
отсутствует

“Bacımla çoxlu fala baxmışam. Nə fal bilirdimsə, onların hamısını etmişik. Baxdığım falların nəticəsi də çox gözəl çıxıb. Əslinə qalanda fala inanmıram. Falçılardan ümumiyyətlə, qorxuram. Deyirəm məndən sonra kimsə gələr və bilər ki, mən də bu falçının yanına gəlmişəm. Sonda onlar birləşib mənə cadu edərlər.”

SİA-ya açıqlama verən müğənni Natəvan Həbibi deyib ki, “Cadu var, mən də ona inanıram. Axır vaxtlar hiss edirəm ki, məndə cadu var. Çünki çox bərk xəstələnmişdim. Deyirəm bəlkə mənə cadu ediblər? Sizə olmuş bir hadisəni deyim: “Bağ evimizin yanında yaşayan rəfiqəm falçıya gedibmiş, orada da falçı deyib ki, bir qız gəlimişdi, Natəvan Həbibinin şəkilini gətirmişdi, dedi ki, ona nəsə elə. Bir vaxtlar da çox xəstələndim. Özümü əsassız şəkildə pis hiss edirdim. Yalnız qızdırmam var idi”.

Falçılardan qorxduğunu dilə gətirən müğənni namaz qılmaq istədiyini də bildirib: “Caduya, fala inansam da, onlardan da daha çox Allaha inanıram, hər gecə dua edirəm ki, “Sən özün məni saxla”. Çalışıram ki, Allahın buyurduqlarına əməl edim. Namaz qılmağı düşünürəm. Bu 100 % olacaq. Amma buna 2 ildir ki, hazırlaşıram. İmana gəlim, namaz qılım. Bu işə ciddi yanaşıram. Çünki namaza başlasam, heç vaxt atmayacağam. Allahın qəzəbinə gələ bilərəm”,-deyə müğənni əlavə edib.

http://baku-kino.ucoz.ru/

Форум » Раздел Парвиза Бабаева » Новости От Парвиза » Natavan “Məndə cadu var”
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Narod.co.il Top 100 KavkazWeb Gougle.Ru Рейтинг Top on A-Z.az регистрация сайта в каталогах Rambler's Top100 Лучшие СайтыИзраиля Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки.