Сделать стартовой Сделать стартовой Добавить в Избранное Добавить в Избранное Обратная связь Обратная связь
Пт, 29.03.2024 בס"ד בס"ד

ГЛАВНАЯ Регистрация Вход
Вы вошли как "Гость"
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: parviz_babaev  
Форум » Раздел Парвиза Бабаева » Новости От Парвиза » Qızıl Aypara şou-biznes əhlini birləşdirib! (Qızıl Aypara şou-biznes əhlini birləşdirib!)
Qızıl Aypara şou-biznes əhlini birləşdirib!
parviz_babaevДата: Сб, 23.01.2010, 3:41 PM | Сообщение # 1
Подполковник
Статус:
отсутствует

Həmkarlarının bostanını daşlayan rejissor təzyiqlərə məruz qaldığını açıqlayıb.

Qızıl Aypara Himninin klipi çəkilib! Show.az xəbər verir ki, sözləri Cavanşir Alxasova, musiqisi Novruz Aslana məxsus klipi rejissor Nail Naiboğlu çəkib. Qeyd edək ki, himni xalq artistləri İlhamə Quliyeva, Faiq Ağayev, əməkdart artist Fidan Hacıyeva, müğənnilər Lalə Məmmədova, Rəşad İlyasov, Nurlan Əzizbəyli, Amil Həsənoğlu və “Kristal” qrupu ifa ediblər.

Klipin rejissoru Nail Naiboğlu çəkilişlərin iki gün pavilyonda aparıldığını desə də, büdcə haqqında danışmaq istəməyib. Dövlət sifarişi ilə çəkilən klipin büdcəsi haqqında danışmağı düzgün hesab etməyən rejissor həmkarlarının bostanına daş atıb: - “Son vaxtlar özümə qarşı böyük təzyiqlər görürəm. Mənə dost deyənlər ayağımın altını qazırlar. Rejissor kimi ilk üçlükdə olmağım kimlərisə narahat edir. Məni həzm edə bilməyənlər bilsinlər ki, mən hələ rejissor kimi heç nə etməmişəm. Görəcəyim işlər hələ qabaqdadır. Çox maraqlı layihələrim var. Efirdən düşməyən bəziləri kimi özümü hər gün reklam etməyə ehtiyac görmürəm. Mənim reklamım çəkdiyim kliplərdir və onlar mənə növbəti yüksək qonorarlı işlər gətirir!”

http://baku-kino.ucoz.ru/

Форум » Раздел Парвиза Бабаева » Новости От Парвиза » Qızıl Aypara şou-biznes əhlini birləşdirib! (Qızıl Aypara şou-biznes əhlini birləşdirib!)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Narod.co.il Top 100 KavkazWeb Gougle.Ru Рейтинг Top on A-Z.az регистрация сайта в каталогах Rambler's Top100 Лучшие СайтыИзраиля Russian America Top. Рейтинг ресурсов Русской Америки.